Zespół ludzi, między którymi coś kliknęło

Poznaj agencję e-commerce, w której robimy to, co kochamy i jeszcze na tym zarabiamy.

CEO Click Leaders
Fabian Romańczyk:

Click Leaders to agencja e-commerce, która działa od 2016 roku. Zapewniamy kompleksową obsługę sklepów internetowych i wdrażamy nowoczesne rozwiązania marketingowe. Dlaczego zdecydowałem się na e-commerce? Bo czułem, że to się uda. Miałem to szczęście, ża bardzo szybko zrozumiałem, czym chcę się zajmować w życiu.


Click Leaders jest urzeczywistnieniem moich planów i celów, do których dążyłem od wielu lat. Zatrudniając kolejnych specjalistów, staram się zapewniać im przyjazne i nowoczesne środowisko pracy, w którym każdy ma przestrzeń do robienia tego, w czym ma największe kompetencje.

When we tell people to do their jobs, we get workers. When we trust people to get the job done, we get leaders.

Simon Sinek

Miejsce pracy
tworzą ludzie

Click Leaders to zespół młodych i ambitnych osób, dla których praca to dużo więcej niż 8h w biurze. Rozwijamy się, wspieramy i inspirujemy każdego dnia.


Staramy się, żeby miejsce naszej pracy było najlepszym w regionie. Dlatego jesteśmy otwarci na każdego nowego pracownika, który podziela nasze wartości.

1

Angażujemy się w Twój projekt tak, jakby był naszym.

2

Pracujemy tak, byś nas chętnie polecał.

3

Nasze kompetencje potwierdza nasza skuteczność.

4

Jeśli nam pozwolisz, zasypiemy Cię pomysłami.

Team Click Leaders

Zapraszamy na pokład. Oto zespół specjalistów, dzięki którym Twój biznes odpali silniki rakietowe i wystrzeli w kosmos. Poznaj nasze kompetencje i zobacz, co każdy z pracowników wniesie do Twojego projektu.

Poznaj nasz team

Twój e-commerce potrzebuje pomocy?

Jedno kliknięcie dzieli Cię od niezobowiązującej konsultacji!

Zobacz, co kryje nasz blog o e-commerce

Sklep internetowy PrestaShop – przykłady błędów, których możesz uniknąć

PrestaShop jest oprogramowaniem na licencji Open Source, co znaczy, że możesz bezpłatnie i całkowicie legalnie dokonywać dowolnych zmian. Masz więc ogrom możliwości. Ponadto nie płacisz żadnego abonamentu za posiadanie takiego sklepu. Wykorzystaj ten potencjał, by stworzyć sklep internetowy PrestaShop, który będzie intuicyjny, szybki i odpowiadający na konkretne potrzeby Twoich klientów. 0 Tyle sprzedawców na całym świecie wybrało oprogramowanie PrestaShop Tworząc sklep należy pamiętać, że…

Czytaj więcej

Dlaczego identyfikacja wizualna to temat, który warto zgłębić już na początku biznesu?

Identyfikacja wizualna, czyli to, co w Twojej firmie jest widoczne na pierwszy rzut oka, ma niebagatelne znaczenie w kontekście wyników sprzedażowych. W końcu pierwsze wrażenie robi się tylko raz…   Chcesz coli? Co przyszło Ci do głowy po przeczytaniu tego pytania? Czerwona puszka, lub butelka z napisem, który jest rozpoznawany w najbardziej odległych zakątkach świata. To jest właśnie potęga dobrze zaprojektowanego logotypu, która sprawia, że każdy wie…

Czytaj więcej

Co powinien mieć Twój sklep online w 2022

Ostatnie dwa lata upłynęły pod znakiem pandemii, co znacznie przyczyniło się do rozwoju, branży e-commerce. Nawet Klienci przyzwyczajeni do zakupów stacjonarnych niejednokrotnie zmuszeni byli zamawiać produkty, czy usługi za pośrednictwem internetu.To sprawiło, że wiemy już o wiele więcej na temat tego, co powinien zawierać sklep internetowy w 2022 roku. Zachowania zakupowe klientów na podstawie raportu Omni-commerce Wiele z funkcjonalności, które do niedawna były jeszcze…

Czytaj więcej